İnşaat

İnşaat

Öztürk Konteyner olarak, inşaat sektöründe çeşitli alanlarda sunduğumuz projelerle kalite, güvenlik ve uzmanlığı bir araya getiriyoruz.

SAĞLIK SEKTÖRÜ PROJELERİ

Sağlık sektörünün önemini ve özelliğini göz önünde bulundurarak, tam teşekküllü hastanelerden sahra hastanelerine kadar her türlü sağlık tesisi inşaatını üretici ve müteahhit kimliğimizle gerçekleştiriyoruz. Irak'tan Venezuela'ya, farklı coğrafyalarda çeşitli sağlık projelerine imza attık. Özellikle 16 katlı Betonarme Üniversite Hastane Projesi ve Venezuela'daki 160 yatak kapasiteli hastane projeleri, uzmanlığımızı ve kalitemizi yansıtıyor.

EĞİTİM SEKTÖRÜ PROJELERİ

Eğitim sektöründeki projelerde de öncü rolümüzü sürdürüyoruz. Farklı coğrafi koşullarda, altyapıdan üstyapıya, okul ve eğitim merkezi projelerini başarıyla tamamlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle 154 prefabrik okul ve derslik projesini hayata geçirirken, 30'dan fazla ülkede prefabrik modüler yapı sistemleriyle okul projelerini anahtar teslim sunuyoruz.

KONUT PROJELERİ

Konut ihtiyacını çeşitli projelerle karşılıyoruz. Şehirlerdeki nüfus artışına yönelik Prefabrik Modüler Hızlı Toplu Konut Projeleri ile ekonomik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Düşük fiyatlı projelerde de maliyeti azaltarak sağlam ve kaliteli konutlar üretiyoruz. Orta ve üst kalite konut projelerinde ise konfor, tasarım ve kaliteyi bir araya getiriyoruz.

OTEL PROJELERİ

Turistik konaklama yapıları ve oteller için modüler çelik prefabrik yapı sistemleri kullanarak çeşitli projelere imza atıyoruz. Özellikle Duqm Şehir Oteli projesi, çöl iklimine uygun olarak tasarlanan prefabrik modüler çelik yapılarla tamamlandı. Otel projelerinde yeni nesil malzemeler ve teknolojilerle özgün çözümler sunuyoruz.

DEPOLAR VE HANGARLAR

Hafif ve ağır çelik yapı sistemleriyle tamamladığımız depolar ve hangarlar, işletmelerin depolama ve üretim ihtiyaçlarını karşılıyor. Yüksek kalite, uygun maliyet ve kısa inşaat süreleriyle üretici, ithalatçı, ihracatçı gibi birçok sektörden kişi ve kuruluşun tercihi oluyor.

SU ARITMA TESİSLERİ PROJELERİ

Su arıtma tesisleri, baraj projeleri ve su temini konusundaki projelerde de uzmanlığımızı sergiliyoruz. Su temini, drenaj, atık su arıtma ve depolama gibi alanlarda çeşitli projeleri hayata geçiriyoruz. Irak'taki Muftiya su artırma tesisi projeleri dahil, su tankları ve hangar projelerini üstleniyoruz.