Üretim ve Sanayi

Üretim ve Sanayi

Öztürk Konteyner, Sanayi ve Üretim Sektörü Projelerinde özgün çözümler sunarak sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Üretim sektöründe, çelik yapı malzemelerinin etkin şekilde kullanıldığı çelik konstrüksiyon fabrikaları ve üretim alanlarının inşasını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz. Geniş bir yelpazede yer alan projeler arasında çeşitli ölçeklerde üretim tesisleri, fabrikalar, soğuk hava depoları, kuru gıda işleme depoları, araç muayene istasyonları gibi imalathaneler ve üretim alanlarını içeren tesisler bulunmaktadır.

Öztürk Konteyner, global bir şirket olarak hafif ve ağır çelik yapı sistemlerini kullanarak bu tesisleri tamamlamaktadır. Üretim tesislerimizin imzası olan yapılar, hafif yapılardan oluşurken standartlara ve teknik şartnamelere tam uyum sağlar. Ağır çelik yapılarımız, hızlı proje süreleri ve kolay montaj avantajı sunarak müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktadır.

Özellikle serbest bölgeler ve organize sanayi bölgelerinde Öztürk Konteyner yapıları tercih edilmektedir. Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, her projeyi özgün ihtiyaçlara uygun olarak tasarlamak ve uygulamak için buradayız.